

Vzdelávanie nevnímam ako prenos informácií, ale ako proces formovania myslenia. Dôležité je pre mňa naučiť študenta rozumieť súvislostiam a vedieť ich uplatniť – nie iba správne odpovedať.
Kombinujem systematický prístup s dôrazom na logiku a názornosť. Každý študent potrebuje iný spôsob vedenia – preto sa snažím nájsť rovnováhu medzi trpezlivosťou a výzvou.
Pamätám si študenta, ktorý mal spočiatku veľké problémy s chémiou. Po spoločných prípravách zvládol nielen maturitu, ale dnes študuje medicínu. Táto premena je pre mňa dôkazom, že dôsledná práca prináša výsledky.